Twój koszyk:

jest obecnie pusty...

Logowanie do hurtowni:

utracone hasło rejestracja
zaawansowane

Nowości, promocje oraz aktualności na Twój e-mail. Zapraszamy do NewsletteraZASADY WSPÓŁPRACY

 


W celu nawiązania współpracy handlowej zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego. Przy rejestracji należy podać nazwę i dane firmy (adres, NIP, Regon), imię i nazwisko osoby kontaktowej, adres e-mail oraz hasło. Po wypełnieniu powyższego formularza prosimy o dołączenie dokumentów rejestracyjnych firmy, tj. NIP, Regon, KRS lub wpis do ewidencji działalności gospodarczej Po zweryfikowaniu przez nas danych oraz ww. dokumentów, otrzymają Państwo drogą elektroniczną potwierdzenie dostępu do panelu hurtowego umożliwiającego składanie zamówień. 

Schemat logowania:


Login: adres e-mail podany przy rejestracji
Hasło: wybrane przez Państwa przy rejestracji 


Rejestracja w naszej hurtowni jest jednoznaczna z wyrażeniem zgody na przestrzeganie poniższych zasad:

1. Wszystkie udostępniane przez nas zdjęcia są chronione prawem autorskim. Zdjęcia mogą być wykorzystywane wyłącznie we własnym sklepie na potrzeby prezentacji produktu. Zabrania się udostępniania zdjęć innym podmiotom bez naszej zgody.

2. Zamówienia mogą być składane przez 24 h/ 7 dni w tygodniu. Realizacja zamówień odbywa się od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00.

3. Towar dostępny w magazynie wysyłamy w ciągu 24 h od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie lub złożenia zamówienia z opcją płatności przy odbiorze. Koszty wysyłki towaru pokrywa kupujący.

4. Paczki są wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS

Poczta kurierska GLS (pobranie) koszt 21 zł
Poczta kurierska GLS (przedpłata na konto, termin płatności) koszt 18 zł

Maksymalny rozmiar paczki wysyłanej kurierem DPD: 


Długość- 71,4 cm
Wysokość- 67 cm
Szerokość- 58,2 cm
Waga maksymalnie 30 kg 

W przypadku, gdy zamawiane produkty nie zmieszczą się w jednej przesyłce, jesteśmy zmuszeni do zapakowania ich w dwie oddzielne i naliczenia drugiego kosztu wysyłki. Podane koszty będą ujęte na fakturze zakupu, a jeśli paczka jest za pobraniem to zwiększona zostanie kwota pobrania. O takiej sytuacji zostaną Państwo bezzwłocznie powiadomieni drogą mailową lub telefonicznie. Możemy Państwa zapewnić, że zawsze staramy się, aby duże zamówienia były wysyłane jedną przesyłką. Dokładamy również wszelkich starań, aby wysyłane paczki były również starannie zabezpieczone w specjalnie utwardzonych kartonach.

5. Nie wymagamy minimalnej kwoty zakupów. Możecie Państwo zamawiać pojedyncze produkty dostępne w naszej ofercie. 

Polityka prywatności

Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych wszystkie dane naszych Klientów są traktowane jako poufne i są zbierane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia. Dane te nie będą udostępniane, sprzedawane ani użyczane innym podmiotom. Administratorem danych jest firma Mocadesign z siedzibą w Katowicach, ul. Bronisławy28/2. Każdy Użytkownik po zalogowaniu się ma prawo do wglądu, poprawiania oraz usunięcia swoich danych osobowych. Rejestracja w hurtowni oraz podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Należy pamiętać, aby po każdorazowym odejściu od komputera lub opuszczeniu naszej hurtowni się wylogować. Nie należy również nikomu udostępniać loginu ani hasła do swojego konta.

 

Zapraszamy do współpracy.

Mocadesign
ul. Bronisławy 28/2
40-740  Katowice

NIP: 634-248-65-17
REGON :

e-mail hurt@mocadesign.pl